Musical.ly

Musical.ly dla iPhone

Tik Tok - w tym musical.ly

Tik Tok to aplikacja społecznościowa dostępna w Google Play i Apple Store. Po zakupie Musical.ly, nowa aplikacja ByteDance oferuje kilka funkcji do tworzenia krótkich i zabawnych filmów online.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Społeczność dla twórców i osobowości
  • Łatwy sposób udostępniania filmów
  • Często aktualizowany o nowe i bezpłatne funkcje
  • Ładna platforma społecznościowa

Wady

  • Obecnie ma ograniczone funkcje
  • Wymaga nadzoru rodzicielskiego dla młodszych użytkowników
  • Musical.ly użytkownicy mogą musieli dostosować za pomocą tej aplikacji
  • Wymaga połączenia z Internetem

Dobry
7

Tik Tok to aplikacja społecznościowa dostępna w Google Play i Apple Store. Po zakupie Musical.ly, nowa aplikacja ByteDance oferuje kilka funkcji do tworzenia krótkich i zabawnych filmów online.

Te same dobre cechy z ulepszeniami

Tik Tok pozwala użytkownikom oglądać filmy od słynnych twórców i osobistości, a także udostępniać własne szczere filmy. Po nagraniu filmu użytkownicy mogą go ulepszyć, korzystając z funkcji aplikacji. Narzędzia do edycji wideo Tik Tok pozwalają użytkownikom manipulować ich treścią. Można je również ulepszyć za pomocą filtrów twarzy, efektów kamery, efektów kosmetycznych, naklejek emoji i grafiki rozszerzonej rzeczywistości. Dostępne są również darmowe klipy muzyczne i dźwięki. Dostępne są tylko najnowsze i najbardziej popularne utwory z każdego gatunku. Jeśli użytkownicy chcą transmitować na żywo, mogą korzystać z najnowszych filtrów aplikacji.

Społeczność trendsetterów

Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą śledzić swoje ulubione osobowości. Tik Tok wybierze filmy wybrane do ich gustów. Dzięki możliwości łatwego udostępniania, ta aplikacja jest dobra do dzielenia się działaniami społecznymi, takimi jak synchronizacja ust, wyzwania taneczne, szkice komedii, aktualizacje vloga, sport, instrukcje dla zrób to sam, a nawet zwierząt.

Najczęściej pobierana aplikacja na rynku

Miliony użytkowników pobiera dziś Tik Tok nie tylko po to, by podążać za swoimi idolami, ale także pokazać swoje talenty, gromadzić wiedzę i dzielić się cennymi momentami w czasie rzeczywistym. Mając miliony twórców, którzy już są zabawnymi fanami, każdy będzie zachęcony do pobrania Tik Tok. Użytkownicy ostatecznie zwracają się od fanów do twórców, pozwalając im wyrazić swoją pasję i kreatywność na żywo.

Najczęściej pobierane Wideo na iphone

Musical.ly

Download

Musical.ly 4.11.0

Opinie użytkowników o Musical.ly

Sponsorowany×